KONST / Skulptur & konsthantverk / Dalahästar 10849287

nr 1084 9287

Dalahästar

3 st, höjd: 13-21

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

400 kr

måndag 23 januari 2017
kl 20:14:57